Work of Art: The Next Great Artist

FİLMLER

Work of Art: The Next Great Artist

Work of Art: The Next Great Artist
[bws-rating]

Yönetmen: Bravo,
Senaryo : Bravo,
Yapım : 2010
Süre :
Kategori: Genel
Ülke : Amerika,
Tür : TV Dizisi
Diğer Adı:

Sanat Eseri Bir Sonraki Büyük Sanatçı: Yarışmacılar, resim, heykel, fotoğraf, kolaj ve endüstriyel tasarım gibi çeşitli ortamlarda benzersiz parçalar yaratma zorluğu ile karşı karşıya.

Sezon 1.Bölüm Self Reflexive.
Orjinal Yayın Tarihi – 9 Haziran 2010
Kendi portreleri ile donatılmış sanatçılar rekabetlerini artırıyor ve ilk eleme mücadeleleri için rastgele çiftler halinde yerleştiriliyor. Birlikte sadece bir gece geçtikten sonra görevlerinin bir rakibin özünü yakalayan bir sanat eseri yaratmak olduğunu öğrenirler.

Sezon 2.Bölüm The Shape of Things to Come.
Orijinal Yayın Tarihi — 16 Haziran 2010
Sanatçılar televizyonlar, ekmek kızartma makinesi fırınları ve bir dizi kırık elektronikle dolu bir cihaz mezarlığına götürülür. Çöp yığınını tuvalleri olarak kullanan sanatçılar, bir adamın çöpünü başka bir adamın sanat eserine dönüştürmekle suçlanıyor.

Sezon 3.Bölüm Judging a Book by Its Cover.
Orijinal Yayın Tarihi — 23 Haziran 2010
Yarışmacılar, Başkan ve Yayıncı ile dünyadaki en büyük kitap yayıncılarından biriyle tanışırlar ve bu da onlara sanat ve edebiyat evliliklerinin etkileyici tarihi boyunca rehberlik eder. Eleme mücadeleleri için sanatçılar klasik bir roman için yenilikçi kapak sanatı yaratmakla suçlanıyorlar.

Sezon 4.Bölüm A Shock to the System.
Orjinal Yayın Tarihi – 30 Haziran 2010
Sanatçılar şok edici ve akılda kalıcı olan ve kendileri için önemli olan konular hakkında konuşan bir eser yaratma konusunda zorlanıyorlar.

Sezon 5.Bölüm Art That Moves You.
Orijinal Yayın Tarihi — 7 Temmuz 2010
Yarışmacılara bir araba filosu veriliyor ve New York’tan sürmeleri ve sonuçta Audi Forum’a gelmeleri söyleniyor. Bir sanatçının şehri genellikle ilham kaynağı olarak hizmet eder ve ortadan kaldırılması için sanatçıların Manhattan sokaklarında sürdükleri deneyimlerini yansıtan bir eser yaratmaları gerekir.

Sezon 6.Bölüm Open to the Public.
Orijinal Yayın Tarihi — 14 Temmuz 2010
Kalan sanatçılar büyük ölçekli, açık havada bir kurulum parçası yaratmaya davet ediliyor. Sanatçılar, iki gün içinde bir kamu sanat şaheseri yaratmak için egoları bir kenara bırakmalı ve etkili bir şekilde işbirliği yapmalıdır. Zorluk, halkın görüşüyle ​​sonuçlanır.

Sezon 7.Bölüm Child’s Play.
Orijinal Yayın Tarihi — 2010
Sanatçılar kendilerini parmak boyası portreleri ve mum boya koleksiyonlarıyla dolu Çocuk Sanat Müzesi’nde bulurlar. Onların meydan okuması, sanatsal ifadelerinin başladığı anın sembolik bir eserini yaratmak ve yetişkin bir başyapıt yaratmak için sadece çocuk dostu malzemeler kullanmaktır.

Sezon 8.Bölüm Opposites attractt.
Orijinal Yayın Tarihi — 2010
Sanatçılar eşlenir ve karşıt güçlerle ilgili eserler yaratmak zorundadırlar: Cennet ve Cehennem, Erkek ve Kadın, Düzen ve Kaos.

Sezon 9.Bölüm Natural Talents.
Orijinal Yayın Tarihi — 2010
Kalan dört sanatçı, New York City’yi bir doğa koruma alanının sessiz sığınağına götürüyor. Burada çevrelerinden ilham almaya davet edilirler – manzarayı keşfeder ve parçalarına dahil etmek için doğal malzemeler toplarlar.

Sezon 10.Bölüm Elimination: The Big Show.
Orijinal Yayın Tarihi — 2010
Final yarışmacıları tam bir kişisel sergi hazırlamak için eve gönderildi. Büyük ölçekli bir gala açılışında zirveye çıkan finalistler, koleksiyonlarını “Bir Sonraki Büyük Sanatçı” yı belirlemek için jüri heyetine sunarlar.

Nature’s Colors With The World’s Greatest Music
Önceki Nature’s Colors With The World’s Greatest Music
Sonraki Waste Land
Waste Land

Yorum Yap