Site Kullanım Sözleşmesi

TAMSANAT 

Sitemiz: https://tamsanat.net

Sitede Kayıtlı Olduğunuzda Bunları Kabul Etmiş Sayılırsınız

tamsanat.net kullanım şartları ve üyelik sözleşmesi, okuyucu ve yazar üyelik sözleşmeleri site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme doğrultusunda siteye üye olmak veya siteyi geziyor olma durumlarında belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Bu üyelik sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan okunması gerekmektedir.

Üyelik Sözleşmesi :
1- Sitede bulunan tüm yazılı, görsel, video ve işitsel içeriğin sorumlulukları yazarına veya eser sahibine aittir. “tamsanat.net” ve site sahipleri bu yazılardan dolayı sorumlu tutulamaz. Bu yazılar yazarların belirlediği dağıtım haklarına göre, yazar tarafından izin verildiği taktirde yazarın ismi kullanılmak şartıyla alıntılanabilir veya kullanılabilir.

2- Tamsanat.net’e üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi veya kurumlara verilmez.

3- Tamsanat.net’e üye olurken verilen şifrenin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı yetkilerini başkalarına devredemez. Şifrelerle ilgili sorunlarda “tamsanat.net” sorumluluk kabul etmez.

4- Tamsanat.net’e üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli olduğu kabul edilir. Bilgilerin doğruluğu ile ilgili konularda “tamsanat.net” üyeliği dondurma ve engelleme hakkı vardır.

5- Tamsanat.net sitesinden dışarıya verilen bağlantıların sorumluluğu yazarın kendisine, üyeye ve okuyucuya aittir. Bağlantı verilen sitelerle ilgili sorunlardan “tamsanat.net” sorumlu tutulamaz.

Web sitesi kulanım kuralları kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır.

6- Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka üyeden “tamsanat.net” yönetimine şikâyet gelmesi ya da “tamsanat.net” tarafından böyle bir durumun tespiti, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler “tamsanat.net” tarafından incelenebilir, forum yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal soruşma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir.

7- Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek veya yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küçük düşürücü, rahatsız edici bilgi postalayamaz ya da iletemez.

8- Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da profiline ekleyemez.

9- Üye verilerinin ve profilinde paylaştıklarının “tamsanat.net” ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan “tamsanat.net” sorumlu değildir.

10- Tamsanat.net tüm bu kural ve içerik kullanım şartlarında uyarı yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11- Tamsanat.net’e üye olan veya siteyi gezen herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.