Sitemizde Bireysel ve Kurumsal olarak online sanat eseri satışı yapabilirsiniz. Komisyon ödemeden eserlerinizi satışa sunabilir kendinize yeni bir alan açabilirsiniz. Yapmanız gereken satış yapmak istediğiniz eserlerin bilgileri (görüntü ve eser künyeleri) ile bireysel veya kurumsal olarak aşağıdaki başvuru formu ile yapabilirsiniz.

Online Sanat Eseri Satışı

MAĞAZA SAYFAMIZDAKİ OLANAKLAR 
– Satılan veya değiştirmek istediğiniz eserlerin yerine indirimli eser ekleme olanağından yararlanıp eser güncellemesi yapabilirsiniz. 
– Satılan her eser yerine mağaza sayfanızda yeni eser ekleyebilirsiniz.
– Mağaza sayfamızda satış yapan galeri veya kişinin iletişim bilgileri yer alır. Böylece eser satın almak isteyen kişiler direkt size ulaşır.

ESER SATIŞ ŞARTLARI
– T.C. Anayasasında belirtilmiş suç teşkil edecek eserler, ürünlerin satışı yapılamaz.
– 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hak ihlalleri durumunda eserin satışını yapan kişi/kurum sorumludur.
– Eserleri satışta tutma süresi 3 aydır. Süre bitiminde mağazadaki eserin satış süresi 3 aylık periyotlarla uzatılabilir.
– Eserlerin satış süreci eser sahibi ve satın alan kişi arasında belirlenir. Tamsanat, alıcı ile satıcı arasındaki  karşılıklı güvene dayalı süreçten sorumlu değildir.
– İade edilmek istenen eser veya ürünün satın alma şartları eser sahibi ve satın alan kişi arasında belirlenir, Tamsanat çıkan anlaşmazlıklarda sorumlu değildir.
– Güvenilir satış süreci gerçekleştirmeyen kişi veya kurumların mağazada satış yapma olanağını kaybeder ve bir daha sitede eser satışı yapamaz. (Mağazada yer alma bedeli iade edilmez.)
– Eser satış süreci başlamış mağaza sayfasından süresi dolmadan ayrılmak istendiğinde mağaza sayfası kapanır ama kalan sürenin ücret iadesi yapılmaz.
– Mağazada bulunan kişi ve kurumlar bu şartları kabul etmiş sayılır.

ÜCRETLENDİRME
Sitemizde mağaza açma ücretleri eser sayısı ve mağazada kalma süresi ile belirlenir.  Tamsanat mağazada sadece eser bulundurma ücreti talep eder, mağazanızdaki satışlardan ekstra bir ücret talep etmez.

Mağazada Eser Bulundurma Ücretleri

 3 AY
( 5 esere kadar ) 
Eser Birim Ücreti 
100 TL 
( 15 esere kadar )
Eser Birim Ücreti 
75 TL 
( 30 esere kadar )
Eser Birim Ücreti 
60 TL

Satılan veya değiştirmek istediğiniz eserlerin yerine indirimli eser ekleme olanağından yararlanıp eser güncellemesi yapabilirsiniz. Eklenen her yeni eser için birim fiyatı üzerinden %30 indirim uygulanır.

 • Örneğin 3 eser için 3 aylık mağaza ücreti 300 TLdir.
 • Örneğin 11 eser için 3 aylık mağaza ücreti 825 TLdir.
 • Örneğin 25 eser için 3 aylık mağaza ücreti 1.500 TLdir.

  Öz geçmişiniz ve eser örneklerinizi topluca seçip gönderebilirsiniz
  (toplam gönderim boyutu max 20 MB)
  Kabul edilen dosya türleri: jpg png doc docx pdf rar zip
  [multifile multifile-283 limit:21000000 filetypes:jpg|png|doc|docx|pdf|rar|zip]


  ” Göndere tıkladıktan sonra lütfen bekleyiniz ”


   ” Göndere tıkladıktan sonra lütfen bekleyiniz ”